بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان کشور در خوزستان برگزار شد.
به گفته رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، ارائه و معرفي محصولاتي که از شاخص هاي استاندارد و رعايت کيفيت برخوردار باشند در این نمایشگاه سرلوحه قرار گرفته تا ضمن ايجاد اعتماد بين جامعه هدف (مهندسان ، انجمن انبوه سازان و ساير فعالان اين عرصه) کيفيت ساخت و ساز را نيز افزايش دهد.
کمال دویده ادامه داد: نمایشگاه مذکور محلی برای تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین علم و صنعت و انتقال فناوری در بخش ساختمان است و مشارکت گسترده فعالان عرصه ساخت و ساز در این نمایشگاه باعث می شود تا توانمندی های واحدها و بنگاه های مختلف تولیدی به معرض نمایش گذاشته و زمینه برای دست یافتن به بازارهای جدید فراهم گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، امسال تعداد مشارکت کنندگان به ۱۳ استان افزایش یافته و تعداد مشارکت‌کنندگان از استان خوزستان ۷۸ واحد است که از اين تعداد ۳۱ واحد توليدکننده و ۴۷ واحد نمايندگي محصولات مختلف داخلي را دارند.
بیستمين نمايشگاه صنعت ساختمان، لوازم و ماشين‌آلات ساختماني همزمان با نمايشگاه آسانسور، پله برقي و کاشي و سراميک با حضور ۱۳۰ شرکت از استان‌های تهران، خوزستان، اصفهان، آذربايجان شرقي، سمنان، قم، همدان، يزد، خراسان رضوی، کرمانشاه، مازندران، البرز و فارس از تاريخ ۱۲ لغايت ۱۵ آذرماه به مدت ۴ روز ميزبان علاقمندان است.